لوکس کت

فروشگاه

نژاد گربه ها

نژاد گربه ها

گربه بریتیش يكي از قدیمی‌ترین نژاد گربه متعلق به کشور انگلستان است كه در جنگ جهاني اول و دوم تقریباً منقرض شده اما دوباره پرورش يافت و امروزه جايگاهي ويژه در بين دوستداران گربه دارد. گربه هايي از نژاد بریتیش بسیار باهوش ، آرام و مهربان هستند. اين ويژگي ها آنها را به يكي از محبوب ترين نژادگربه هاي خانگي انسان ها تبديل كرده است. به دليل اينكه اين گربه بسيار تنبل است و ارتباط عاطفي عميقي با صاحب خود برقرار مي كند، يك همراه خوب براي كساني كه در خانه سگ يا كودك دارند.

گربه پرشین یک گونه رسمی از گربه‌ ها می‌باشد که به سبب اینکه زیستگاه انواع گربه پرشین از قدیم تا به امروز، کشور ایران بوده، به این نام شهرت گرفته است.از نظر محبوبیت انواع گربه پرشین باید بگوییم که رنگ سفید آنها نزد خانواده های اشرافی فرانسوی و اروپایی نسبت به سایر از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و جزو دسته نژاد گربه های اشرافی به حساب می‌آمدند.

گربه اگزوتیک مو کوتاه در دهه ۵۰ میلادی از جفت‌گیری گربه پرشین و نژاد آمریکایی موکوتاه به وجود آمد و با چهره زیبایش بسیار مورد توجه قرار گرفت. یکی از پرورش‌دهندگانی که موفق شده بود قابلیت‌های این آمیزش بین دونژاد را به خوبی نشان دهد، موفق شد نظر موافق انجمن نژادی گربه را برای به رسمیت شناختن این نژاد دو رگه جلب کند.

اگر تا به حال يكي از گربه هاي نژاد اسکاتیش را ديده باشيد،بعيد است كه محو زيبايي و شخصيت دوست داشتني اش نشده باشيد.اسکاتیش به دليل صورت گرد و گوش های خمیده یکی از مشهورترین نژادهای گربه در میان افراد معروف است و در حساب های رسانه های اجتماعی بسياري تصاویر اين گربه وجود دارد.جثه متوسط گربه اسکاتیش به خصوص سر، صورت و چشمان آن فرم بدني خاص و زيبايي به آن داده است و در نوع مو بلند و کوتاه وجود دارد. 

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسه
  • امتیاز
  • قیمت
  • در انبار
  • افزودن به سبد خرید
برای مخفی کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه
مقایسه ×
Let's Compare! Continue shopping

تماس جهت مشاوره رایگان