نگهداری از هر موجود زنده ای مسئولیت ها و دردسرهای خاص خودش را دارد و گربه ها را میتوان در راس این مساله قرار دارد. گربه ها اغلب به عنوان حیوانات خانگی بسیار ملوس شناخته میشوند و این یعنی مسئولیت زیاد و محبت فراوان!!

از وعده های غذایی مناسب تا فضای کافی برای رشد و بازیگوشی این حیوان گرفته تا میزان محبتی که به او و سایر اعضای خانواده میکنید. اما با این وجود نمیتوان همه ی گربه ها را با ماشین این طرف و ان طرف برد. پس اگر میخواهید به مسافرت بروید باید چه کنید؟

آیا شما هم گربه ی ملوس خود را نمیتوانید به سفر ببرید؟ دلتان میخواهد چند ساعت در روز را بدون گربه تان به سر ببرید؟ از کسانی که از گربه ها در خانه شان نگهداری میکنند راضی نیستید؟ نطرتان راجع به یک هتل ۵ ستاره برای گربه ها چیست؟

“کت زونیا” در منطقه دامان سارا در خارج کوالالامپور واقع شده است. این هتل دارای چهار نوع اتاق تا بالاترین سطح VVIP است که شامل یک زمین بازی کوچک، کنترل دمای ۲۴ ساعته و سه تخت برای خانواده گربه می باشد. میهمانان این هتل سه وعده غذای ویژه در روز دریافت می کنند.

این هتل دارای ۳۵ اتاق مخصوص برای گربه هاست و صاحبان گربه ها می توانند از ۳ ساعت تا یکسال گربه های خود را در اختیار کارکنان هتل قرار دهند تا سفرهای خود را به راحتی انجام دهند.

در طول روز کارکنان هتل گربه ها را نظافت می کنند، سه وعده غذا در اختیارشان قرار می دهند و ناخن هایشان را مرتب می کنند. اتاق های هتل به دوربین های مداربسته مجهز است و صاحبان گربه ها می توانند از اوضاع حیوان خانگی خود به صورت ۲۴ ساعته اطلاع یابند.

هزینه هر شب اقامت گربه ها در این هتل ۵ ستاره ۳۷.۵۰ دلار است.

کت زونیا

کت زونیا

کت زونیا

بله این هتل ۵ ستاره برای هر گربه ای میتواند بهشت گربه ای باشد اما اگر بتوان با گربه به کوالالامپور سفر کرد پس میتوان به جاهای دیگر نیز سفر کرد و نیازی به هتل ۵ ستاره نیست. با این حال باز هم اگر میخواهید گربه تان را کمی از خود دور کنید یا به کارهایتان برسید میتوانید از کسانی که در این زمینه خبره هستند و فعالیت میکنند کمک بگیرید و بدون این که نگران گربه تان باشید به سفر بروید و یا فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.